Ana sayfa Antalya İlçeleri Oto Kurtarıcı Fiyat Tarifesi

Oto Kurtarıcı Fiyat Tarifesi

842
0

Oto kurtarıcılar trafikte zor durumda kalan araç sahiplerinin hava yastığı gibidir. İnsanları trafikte yaşanması hoş olmayan durumlardan gelip kurtarabilen yol yardım servisleridir. Ama tabi her hizmetin olduğu gibi bu sektöründe kendi kazancı vardır. Lastiği patlayan bir araç sahibi bir telefonla destek alıp aracını içinde bulunduğu bu durumdan kurtarabilmektedir. Böyle durumlarda firmalar yol yardım ekibi yollayarak bu çaresiz durumu ortadan kaldırmaktadır. Sadece lastik patlaması değil, trafik kazası, yakıt bitmesi ve her türlü araç taşıma işinde bu firmalar görev alıp insanların işini kolaylaştırabilmektedirler.

Antalya Oto Kurtarıcı Fiyat Tarifesi

Bu büyük şirketler bu hizmeti belli bir bedel karşılığı yerine getirir. Bu ücret firmadan firmaya değişebilmektedir. Bazı firmalarda ücret 50 Türk lirasından başlarken bazı firmalar zaman zaman 100 Türk lirasından başlatabiliyor. Bu tamamen firmadan firmaya değişen özelliklerdendir. Sunulan hizmetin masrafı ve mesafesi değerlendirerek ortaya böyle bir tablo çıkartmaktadırlar. Taşınması gereken araçların ağırlığı ve boyutu bu konuda çok önemlidir. Otobüs ve minibüs arasındaki fark gibi önemlidir aracın boyutları ve kapasitesi. Taşınan aracın nereden nereye taşınacağı ikinci önemli konudur. Uzun mesafe arttıkça alınan hizmet bedeli artmaktadır. Gece ve gündüz olması da üçüncü etken faktördür. Hafta sonu bir gün ve gece olan bir yol yardım desteği ile hafa içi gündüz olan yol yardım desteği arasında ücret farkı olmaktadır.

Bazı Antalya oto kurtarıcı firmalar ile bazı sigorta şirketleri anlaşmalı olduğu için böyle durumlarda yapılan yol yardım desteği zaman zaman ücretsiz ya da ciddi indirimler halinde gerçekleşebiliyor. Yol yardım desteği öncesi araç sahibi ön bilgilendirme yapılarak bu ücret konusunda bilgi sahibi olabilmektedir. Araç taşıma anında meydana gelebilecek tüm sorumluluk araç sahibi ve taşıyıcı oto kurtarıcıya aittir. Sigorta şirketi bu aşamaya karışmaz. Sigorta şirketi anlaşmalı olduğu firma ile iletişim halinde olmaktadır. Değişen fiyatlandırma olayların yaşandığı şehir saat ve o firmanın kendi belirlediği tarifeler üzerinden görüşülmektedir.

Antalya’da Oto çekici ve araç kurtarma yol yardım ekipleri belirlenen fiyatı hizmet öncesi hizmet bedeli adı altında verilen ücret olarak müşterilerine önden bilgilendirmek zorunluluğundadır

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here