Ana sayfa Antalya İlçeleri Döşemealtı Oto Çekici Kurtarıcı

Döşemealtı Oto Çekici Kurtarıcı

554
0

Aracımızla güzelce seyahat ederken bir anda yolumuza çıkan bir çivi tekerimize batabilir, aracımızın motoru arıza yapabilir, aracımızın elektrik aksanı arıza verebilir. Bu gibi durumlarda aracımız hareket edemeyebilir. Yani yolda kalırız. Yolda kaldığımız her saniye ise hem bize vakit kaybı yaratır, hem de diğer sürücülerin sürüşüne zarar verebilir. Peki böyle durumlarda ne yapmalıyız? Böyle durumlarda bir oto çekici çağırmalıyız. Oto çekiciyi çağırmak için öncelikle aracımızın nerede arıza yaptığını bilmeliyiz. Yani konumumuzu bilmeliyiz. Konumumuz Döşemealtı iste Döşemealtı oto çekici kurtarıcı çağırmalıyız. Eğer numarasını bilmiyorsanız ne yapmalısınız? Bu yazımızda sizlere bu sorunun cevabını vereceğiz.

Oto Çekici Ne İşe Yarar?

Oto çekiciler arıza yapmış arabalarımızı uygun bir konuma kadar taşırlar. Örneğin trafikte arabamız arıza yaptı ve hareket edemeyecek hale geldiyse bir oto çekici çağırmalıyız. Antalya Oto çekici verdiğiniz adrese gelecektir. Daha sonra arıza yapmış aracınızı trafikten alıp kendi arabasına yerleştirecektir. Daha sonra ise aracınızı uygun bir konuma götürecektir. Bu işlem sonucunda bir miktar para ödemeniz gerekmektedir. Ne kadar ücret ödeyeceğiniz ise belirli maddelere göre değişkenlik gösterebilir.

Oto Çekici Ücretleri

Oto çekicilerin ücretlerini belirleyen belli başlı maddeleri söyleyeceğiz. Öncelikle firmanın tercih ettiği kar oranına göre ödeyeceğiniz ücret değişkenlik gösterebilir. Örneğin a firması %10 kar ile bu işi yapıyor, b firması ise %5 kar ile bu işi yapıyorsa b firması daha uygun maliyetle taşıma işlemi yapar. Diğer maddeler ise aracınızın arıza yaptığı yerdir. Trafikte arıza yapmış aracınız ile boş bir alanda arıza yapmış aracınız aynı ücrete taşınmaz. Diğer maddeler ise aracınızı çekmeye gelecek olan çekicinin modeli, aracınızın modeli, ağırlığı, aracınızın çekilecek yer ile arıza yaptığı yer arasındaki mesafe gibi maddelerdir. Taşıma ücretleri firmadan firmaya değişiklik gösterdiği için en uygun taşıyıcı firmayı bulmak için biraz araştırma yapmalısınız. Çekicinin telefon numarasını bilmiyor iseniz bunun için de internette ya da telefonda bir miktar araştırma yapmalısınız. Ardından tercih ettiğiniz firmadan fiyat konusunda yaklaşık bir fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Oto kurtarma ve çekici hizmet için bir çok firma ve bireysel kişileri bulabilirsiniz. Ancak en sağlıklı olana aracınızı en doğru yere en doğru yollar ile götürülmesi ve aracınızın emin ellerde olmasıdır. Bu amaçla Antalya merkez ilçelerinde oto çekici hizmeti almak için ince düşünmek gerekir.

Döşemealtı Mahalleleri Oto Çekici

Ahırtaş Oto Çekici

, Akkoç Oto Çekici, Oto Çekici, Altınkale Oto Çekici, Aosb1 Kısım Oto Çekici, Aşağıoba Oto Çekici, Ayanlar Oto Çekici,  Aydınlar Oto Çekici, Bademağacı Oto Çekici, Bahçeyaka Oto Çekici, Bıyıklı Camili Oto Çekici, Çığlık Oto Çekici, Çıplaklı Oto Çekici, Dağbeli Oto Çekici, Dereli Oto Çekici, Düzler Çamı Oto Çekici, Ekşili Oto Çekici, Ilıca Köy Oto Çekici, Karaman Oto Çekici, Karataş Oto Çekici, Karaveliler Oto Çekici, Kevşirler Oto Çekici, Killik Oto Çekici, Oto Çekici, Kovanlık Oto Çekici, Kömürcüler Oto Çekici, Nebiler Oto Çekici, Orta Oto Çekici, Selimiye Oto Çekici, Tomalar Oto Çekici, Yağca Oto Çekici Yalınlı Oto Çekici, Yeniköy Oto Çekici, Yeşilbayır Oto Çekici

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here