Ana sayfa Antalya İlçeleri Çekici Nedir Ne İşe Yarar?

Çekici Nedir Ne İşe Yarar?

556
0

Oto kurtarma ve çekiciler günümüzde çok önemli bir yere sahiptirler. Bunların ne olduğu hakkında bilgisi olmayan insanlar için biraz açabiliriz. Oto çekiciler trafikte beklenmedik durumu sonucu araçlarını hareket ettiremeyen vatandaşların araçlarını istedikleri yere götüren yol yardım paketleridir. Örnek vermek gerekirse lastiği patlayan ve ıssız bir yerde kalan aracı servise ya da araç sahibinin evine götürmek için yol yardım çağırması gibidir. Yol yardım gelir ve lastiği değiştirerek yolculuğun devam etmesini sağlar. Araç sahibinin isteği doğrultusunda bu hizmeti değiştirerek aracı direkt araç sahibinin istediği noktaya götürmeyi de yapabilmektedir. Bu tercih tamamen araç sahibine aittir.

Oto Çekici Kurtarıcı Ne İşe Yarar

Bir başka örneğe gelirse trafik kazasında hareket ettirilemez duruma gelen araçları servislerine bırakmak için kullanılan Antalya oto yol yardım servislerdir. Böyle durumlar adli kayıtlar esnasında yapıldığı için polis kontrolünde ve devlet tarafından yönetilen süreçlerdir. Sigorta şirketleri devreye girer ve talimatları onlar takip ederek gelişmeler hakkında yakından ilgilenir. Çekiciler araçları alır ve olayı kontrol altına alana kadar orada dururlar. Oto çekiciler işlemler bittikten ve taraflar anlaştıktan sonra araçları çekerek trafiğin akışını devam ettirir. Vatandaşları içinde bulundukları durumdan kurtararak günlük akışını bozmadan onların yükünü alırlar. Bu işlemler belli ücretler karşılığında günün her saati gerçekleştirilmektedir.

Yanlış park eden araçları bulundukları konumdan hareket ettirmek için de bu hizmet devreye girebilmektedir. Fakat bu işlem için bazı resmi işlemler gerekmektedir. Park yasağı olan yerden bir aracı çekmek için mutlaka trafik polisi onayı alınmalı ve araç sahibinin orada bulunmadığı durumlarda aracın hareket ettirilmesi bitene kadar polis eşliğinde yapılmalıdır.

Antalya Yol Yardım

Araç sahibi yolda kaldığı bazı durumlarda kendisi şahsi olarak Antalya yol yardım desteği alarak aracı kendi tercihiyle bulunduğu konumdan aldırabilir. Tercih ettiği noktadan dilediği noktaya aracını sevk ettirebilir belli ücret dahilinde gerçekleşir. Yol yardım ve oto çekici tamamen araçların hareket ettirilmesi yönündedir. Aynı zamanda gece gündüz demeden yılın her günü hizmet vermektedirler. Bazı günler gecikmelide olsa çalışmalarını sürekli devam ettirerek insanlara kaliteli ekipler tarafından hizmet vermeye devam etmektedir.

buy-kamagra-oral-jellies.com

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here