Ana sayfa Antalya İlçeleri Antalya Oto Kurtarıcı Oto Çekici Fiyatları

Antalya Oto Kurtarıcı Oto Çekici Fiyatları

682
0

Uzun yolculukların tehlikeli durumu trafik kazaları ve istenmeyen araç arızaları için Antalya oto kurtarıcı ve Antalya oto çekici firmaları kurulmuştur. Araç sahiplerinin sayısı arttıkça yollarda beklenmedik durumların yaşandığını görmekteyiz böyle durumlarda Antalya oto kurtarıcılar ve Antalya çekicileri devreye girmektedir.

Oto Kurtarıcı Vinç Fiyatları

Antalya oto çekici firmalarının fiyatlandırmaları hasarın veya beklenmedik araç sorunlarının olduğu yere göre değişmektedir. Oto çekici firması aracı olay yerinden gelip alıp götüreceği yerin uzaklığı ve olayın gerçekleştiği dönem çok önemli etkendir. Gece ve gündüz olan çağrıların ve göreve başlayan oto çekicilerin fiyatlandırmaları da bu şartlara bağlı olarak değişmektedir. Bildiğimiz üzere gece olan yol yardım desteklerinin fiyatları yükselirken aynı zaman da hafta sonu olan yol yardım desteğinin de fiyatlandırması diğerlerine göre daha yüksektir.

Hizmet Öncesi Fiyat

Uzun yol ve şehirlerarası gerçeklesen yol yardım desteklerinin fiyatı bir hayli artmaktadır. Oto çekici ve oto yol yardım firmaları tamamen kilometre odaklı hizmet vermektedir. Uzaklık arttıkça fiyat artmaktadır. Gece ve uzun yol anında meydana gelebilecek bir sorun sonrası çağrılan oto çekici ve yol yardım desteğinin maliyeti bir hayli yüksek olabilmektedir. Yol yardım firmalarının fiyatları şirketten şirkete değiştiği gibi kendi içinde de değişmektedir. Bir motor ile bir aracın yol yardım desteği eşit olmadığı gibi tır ve uzun araçların çoklu yük taşıyan araçların yol yardım destekleri değiştiği için fiyatlandırması da değişmektedir.

Antalya Çekici Firmaları

Antalya oto kurtarıcı firmalar yolda kalan taşıtların telefonda tüm bilgilerini aldıktan sonra müşterilere fiyatlandırma hakkında bilgi vermekle yükümlüdür. Sigortası ve kaskosu olan bazı araç sahipleri bu fiyatlara indirimli ulaşabilir yer yer ücretsiz ulaşma hakkına sahiptir. Bu tarz olaylar esnasında araç sahipleri bağlı oldukları sigorta şirketinin anlaşmalı oto çekicilerine ulaşarak böyle durumlardan daha az maddi zararla çıkabilmektedirler. Antalya oto çekici firmaları ve yol yardım kurtarıcı şirketleri sigorta şirketleri ile anlaşmalı hareket ederek kullanıcılara trafikte daha kaliteli ve daha konforlu hizmet vermeyi amaçlamıştır. Anlaşmasız firmalar ilse 50 Türk lirasından başlayan fiyatlarla hizmet vermeye devam etmektedir.

buykamagrausa.com

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here