Ana sayfa Antalya İlçeleri Antalya Oto Çekici Kurtarıcı Çalışma Saatleri

Antalya Oto Çekici Kurtarıcı Çalışma Saatleri

530
0

Seyahat sırasında ya da park halindeyken bozulan araçlarımızı tamir ettirmek için aracı transfer etmemiz gerekir. Fakat araçlar bazı arızalarda hareket edemeyecek duruma gelir. Bu arızalar ise motor arızası, elektrik arızası ve diğer ana parçaların arızası gibi arızalardır. Böyle durumlarda aracımız hareket edemeyeceği için bizleri zor durumda bırakabiliyor. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığımızda yapmamız gereken birinci şey bir oto çekici kurtarıcı çağırmaktır. Antalya oto çekici kurtarıcı çalışma saatleri ise aracı bozulan insanların en çok merak ettiği konulardan biri haline gelmiştir. Peki Antalya oto çekici kurtarıcı çalışma saatleri kaçla kaç arasıdır sizde merak ediyorsanız bu yazımızı okumaya devam etmenizi tavsiye ederiz.

Gece Seyahat Ederken Aracım Arızalandı. Çekiciler Gece Çalışır Mı?

Eğer gece seyahat halindeyken aracınız arıza yaptıysa panik yapmamalısınız. Gece görüş mesafesi gündüze göre daha az olacağı için sizin panik yapmanız diğer sürücülerin kaza yapmasına sebep olabilir. Öncelikle aracınız trafikte arıza yaptıysa aracınızın yanına reflektörlü ikaz tabelasını koyarak diğer sürücüleri uyarabilirsiniz. Daha sonra bir oto çekiciyi aramalısınız. Gece saatinde yolda kaldım oto çekiciler kapalı ne yapacağım diye düşünmenize gerek yoktur. Çünkü 7 / 24 çalışan oto çekiciler bulunmaktadır. Sizin yapmanız gereken şey o saatte çalışan oto çekici kurtarıcıyı bulmaktır. Bunun için ise internet üzerinden bulunduğunuz bölgeyi yazarak ( örneğin Antalya ) Antalya 7 / 24 oto çekici yazmaktır.

Daha sonra çıkan sonuçlar arasından tercih ettiğiniz oto çekiciyi aramalısınız. Oto çekiciyi aradıktan sonra adresinizi söyleyip bir oto çekici talebinde bulunmalısınız. Daha sonra yapacağınız şey oto çekicinin gelmesini beklemektir. Oto çekici geldikten sonra aracınızı alıp güvenli bir yere götürecektir. Antalya Oto çekici seçerken dikkat etmeniz gereken konulardan biri ise oto çekicinin maliyetidir. Örneğin a firması b firmasından daha uygun bir fiyata aracınızı çekebilir. Bunun için aradığınız oto çekiciden tahmini bir miktar fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ardından size en uygun oto çekiciyi çağırarak aracınızı trafikten alıp güvenli bir yere götürtebilirsiniz.

Mevcut bulunduğunuz konumda da size yakın bir oto çekici kurtarıcı hizmeti almanız mümkün. Ancak burada sizlere ulaşım sağlayacak kurtarıcı bulmanız zor olabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here