Ana sayfa Antalya İlçeleri Antalya En Yakın Çekici

Antalya En Yakın Çekici

559
0

Antalya En Yakın Çekici. Gündelik hayatımızın vazgeçilmezlerden biri olan arabalar kimi zaman beklenmedik yerlerde bizlere sorun çıkartabiliyor. Örneğin yolda giderken bir anda patlayan lastiğiniz, arıza yapan  araba motorunuz gibi bir çok sorunla karşılaşabilirsiniz. Böyle durumlarda ne yapmalıyız?

Böyle bir durumda vakit geçmeden çekiciyi aramalıyız. Antalya’da yaşayanlar için Antalya en yakın çekici nerededir? Numarası nedir?

Antalya’da Yolda Kaldım. Ne Yapmalıyım?

Eğer bir iş için veya gezmek için Antalya’ya gidiyorsanız ve Antalya yakınlarında aracınız arıza verdiyse ne yapmalısınız? Aracınızın tüm bakımlarını yapmanıza rağmen bazı durumlarda arıza çıkarabilmektedir. Bu gibi durumlarda önce sorunun kaynağına bakmalısınız. Eğer sorun sadece lastikteyse, yedek lastiğiniz ile değiştirerek yolunuza devam edebilirsiniz. Fakat sorun motor gibi büyük parçalardaysa bir oto çekici çağırmanız gerekmektedir. Peki hangi Antalya oto çekiciyi çağırmalısınız? Bu gibi durumlarda size en yakın oto çekiciyi çağırmanız gerekmektedir. Eğer bu oto çekici hangisi bilmiyorsanız telefon ya da internet üzerinden bilgi almalısınız. Fakat dikkat etmeniz gereken konulardan biri çağırdığınız çekicinin maliyetidir. Çekici fiyatları bazen çok fazla olabilmektedir. Önceden tahmini fiyat bilgisi de almak sizin yararınıza olacaktır.

Çekici Çağırdım. Ne Kadar Para Öderim?

Eğer çekici ihtiyacınız oluştu ve hiç maliyetini düşürmeden çekici çağırdıysanız ne kadar para ödeyeceğiniz merak oluşturmuş olabilir. Eğer çekici çağırdığınız firmaya fiyat sormadıysanız beklemediğiniz tutarlar ile karşılaşabilirsiniz. Çünkü çekici fiyatlarını firmalar belirler. Firmanın belirlediği fiyatlar ise bazı faktörlere göre değişkenlik gösterir. Bu faktörler ise aracınızın nerede kaldığı ( örneğin trafiğin ortasında kalmış bir araç ile boş bir arazide kalmış aracı çekme fiyatı aynı değildir.)

, aracınızın ağırlığı, modeli, aracınızı çekmeye gelecek çekicinin  modeli gibi faktörlere göre çağırdığınız çekicinin fiyatı değişmektedir. En az ödeyeceğiniz miktar ne diye merak ediyor iseniz 50TL civarı diyebiliriz. Fakat dediğimiz gibi bu fiyat değişiklik gösterecektir. Her fiyatı değerlendirmelisiniz. Yolda kaldığınız için mecbur çekici çağırmanız gerekeceği için fiyat konusunda biraz cömert olmalısınız. Antalya bölgesi en ucuz çekici numarasına ise internetten araştırma yaparak ulaşabileceğiniz gibi telefon ile arayarak ta ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here